Gå til innholdet

Konsernledelsen


te-stale-gjersvold
Konsernsjef
Ståle Gjersvold
E-post: stale.gjersvold@tronderenergi.no

te-olav-sem-austmo
Konserndirektør økonomi-/ finansstab
Olav Sem Austmo
E-post: olav.sem.austmo@tronderenergi.no

te-tormod-eggan
Prosjektdirektør 
Utbyggingsprosjekter vind
Tormod Eggan
E-post: tormod.eggan@tronderenergi.no

te-goril-forbord
Konserndirektør teknologi
Gøril Forbord
E-post: Goril.Forbord@tronderenergi.no


uten-navn-1
Konserndirektør driftsoperasjoner
Ann-Cathrine Holmen
E-post: Ann-Cathrine.Holmen@tronderenergi.no

te-tarje-holskil-2
Konserndirektør marked og forretningsutvikling
Tarje Holskil
E-post:  tarje.holskil@tronderenergi.no

hilde
Konserndirektør energiforvaltning
Hilde Landsem
E-post: hilde.landsem@tronderenergi.no  

laugen
Konserndirektør kommunikasjon og samfunnsansvar
Stig Tore Laugen
E-post: stig.tore.laugen@tronderenergi.no 

te-kari-skeidsvoll-moe
Konserndirektør Juridisk / administrativstab
Kari Skeidsvoll Moe
E-post: kari.skeidsvoll.moe@tronderenergi.no
 

Konserndirektør Organisasjon
Cathrine Tronstad
E-post: cathrine.tronstad@tronderenergi.no

Kontakt oss
 
Telefon: 73 60 30 00
E-post: firmapost@tronderenergi.no
  • Postadresse (konsern): TrønderEnergi AS, Postboks 9483 Torgarden, 7496 Trondheim
    Fakturaadresse (konsern): TrønderEnergi AS, Postboks 3240 Torgarden, 7439 Trondheim
    Leverings- og besøksadresse: TrønderEnergi, Klæbuveien 118, 7031 Trondheim
    Telefon: 73 60 30 00
    Kontakt oss
     
  • © TrønderEnergi AS | Personvern
    Webdesign og webutvikling: InCreo