Gå til innholdet

Konsernledelsen


te-stale-gjersvold
 
Konsernsjef
Ståle Gjersvold
E-post: stale.gjersvold@tronderenergi.no

te-olav-sem-austmo

Konserndirektør økonomi-/ finansstab
Olav Sem Austmo
E-post: olav.sem.austmo@tronderenergi.no

te-tarje-holskil-2

Markedsdirektør FO Marked
Tarje Holskil
E-post:  tarje.holskil@tronderenergi.no
 
te-tormod-eggan

Produksjonsdirektør FO Produksjon
Tormod Eggan
E-post: tormod.eggan@tronderenergi.no

te-bjon-rune-stubbe

Nettdirektør FO Nett
Bjørn Rune Stubbe
E-post: bjorn.rune.stubbe@tronderenergi.no

te-kari-skeidsvoll-moe

Juridisk direktør
Kari Skeidsvoll Moe
E-post: kari.skeidsvoll.moe@tronderenergi.no
 
te-bengt-eidem
 
Kommunikasjonsdirektør
Bengt Eidem
E-post: bengt.eidem@tronderenergi.no


Organisasjonsdirektør
Cathrine Tronstad
E-post: cathrine.tronstad@tronderenergi.no


Kontakt konsernstyret
Hilde Brandtzæg
administrasjonskonsulent

+47 957 46 106
hbr@tronderenergi.no

Kontakt

Felter merket * er påkrevd.