Gå til innholdet

Konsernledelsen

Konsernsjef
Ståle Gjersvold
E-post: stale.gjersvold@tronderenergi.no

olav_sem_austmo_pressebilde
Konserndirektør økonomi-/ finansstab
Olav Sem Austmo
E-post: olav.sem.austmo@tronderenergi.no

541A5106_just
Nettdirektør FO Nett
Bård Olav Uthus
E-post: bard.olav.uthus@tronderenergi.no

tormod-eggan
Konserndirektør FO Produksjon
Tormod Eggan
E-post: tormod.eggan@tronderenergi.no

Organisasjonsdirektør
Cathrine Tronstad
E-post: cathrine.tronstad@tronderenergi.no

arnt_inge_satern
Konserndirektør FO Kunde
Arnt Inge Sætern
E-post: arnt.inge.saetern@tronderenergi.no

541A3453
Juridisk direktør
Kari Skeidsvoll Moe
E-post: kari.skeidsvoll.moe@tronderenergi.no

Stig_DSC3809 2
Konserndirektør FO Handel 
Stig Rolstadaas
E-post: stig.rolstadaas@tronderenergi.no

Stale_Svenning_DSC3787 2
Konserndirektør FO Ny fornybar
Ståle Svenning
E-post: stale.svenning@tronderenergi.no

Bengt_DSC3725 2
Kommunikasjonsdirektør
Bengt Eidem
E-post: bengt.eidem@tronderenergi.no

Kontakt konsernstyret
Kathrine Paulsen
administrasjonskonsulent

+47 934 52 521
kapa@tronderenergi.no

Kontakt

Felter merket * er påkrevd.