Gå til innholdet

Konsernledelsen


te-stale-gjersvold
Konsernsjef
Ståle Gjersvold
E-post: stale.gjersvold@tronderenergi.no

te-olav-sem-austmo
Konserndirektør økonomi-/ finansstab
Olav Sem Austmo
E-post: olav.sem.austmo@tronderenergi.no

te-tormod-eggan
Prosjektdirektør 
Utbyggingsprosjekter vind
Tormod Eggan
E-post: tormod.eggan@tronderenergi.no

te-goril-forbord
Teknologidirektør
Gøril Forbord
E-post: Goril.Forbord@tronderenergi.no

te-tarje-holskil-2
Markedsdirektør
Tarje Holskil
E-post:  tarje.holskil@tronderenergi.no

hilde
Konserndirektør
Hilde Landsem
E-post: hilde.landsem@tronderenergi.no 

laugen
Konserndirektør kommunikasjon og samfunnsansvar
Stig Tore Laugen
E-post: stig.tore.laugen@tronderenergi.no 

te-kari-skeidsvoll-moe
Juridisk direktør
Kari Skeidsvoll Moe
E-post: kari.skeidsvoll.moe@tronderenergi.no
 

Organisasjonsdirektør
Cathrine Tronstad
E-post: cathrine.tronstad@tronderenergi.no

Kontakt konsernstyret
Hilde Brandtzæg
administrasjonskonsulent

+47 957 46 106
hbr@tronderenergi.no

Kontakt

Felter merket * er påkrevd.

  • Postadresse (konsern): TrønderEnergi AS, Postboks 9483 Torgarden, 7496 Trondheim
    Fakturaadresse (konsern): TrønderEnergi AS, Postboks 3240 Torgarden, 7439 Trondheim
    Leverings- og besøksadresse: TrønderEnergi, Klæbuveien 118, 7031 Trondheim
    Kundeservice
    Send E-post
  • © TrønderEnergi AS | Personvern
    Webdesign og webutvikling: InCreo